Krankenversicherungen in arizona http://onlinepillen.ch/cialis/ Was sind einige verschreibungspflichtige Medikamente

+420 604 227 609
+420 603 587 581
business@cardcentrum.cz
card@cardcentrum.cz

Štěrboholská 44 - areál Tesla Karlín
102 00 Prague 10
Czech Republic

Kvalita a standardy

TÜV CERT EN ISO 9001:2008Naší zákazníci kladou velký důraz na zajištění kvality a bezpečnosti během všech procesů výroby karet a jejich dalšího zpracování. Card Centrum obchodní s.r.o. je proto držitelem certifikátu Systému řízení kvality ISO 9001:2008 a certifikát Systému environmentálního managementu ISO 14001:2004. V současnosti probíhá příprava na ISMS audit tj. Systém řízení bezpečnosti informací (ISO 27000), který chce naše společnost získat do konce roku 2008.


Důsledným zavedením standardů vyplývajících z dodržování těchto systémů může Card Centrum obchodní s.r.o. garantovat dodržení všech ukazatelů kvality a bezpečnosti. Celý výrobní proces a všechny produkty jsou neustále elektronicky monitorovány a kontrolovány.

Video-technologie například zabezpečí kontrolu a správnost personalizace při výrobě každého dobíjecího kupónu a laserové snímače kontrolují posloupnost výroby a znemožní výrobu duplicitní karty. Velký důraz klademe také na použití technologie pro aplikace bezpečnostních prvků. Například používáme při výrobě stíracích polí pouze materiál od renomovaných zahraničních výrobců nebo různé typy holografických materiálů a lakovaných vrstev, které nelze běžně kopírovat, pro těla karet používáme vrstvené materiály s barevnými jádry, které nelze prosvítit ani silným bodovým světlem a využíváme prvky potisku běžných jen při výrobě bankovek.


Pregabalin 75 mg cena

 

Jsme Zelená firma ®

Naše společnost se zapojila do projektu Zelená firma a umožňuje svým zaměstnancům zbavit se ekologickým způsobem vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií, čímž rozšiřuje svoje aktivity v oblasti ochrany životního prostředí.

Vysloužilé elektrospotřebiče z domácností a baterie mohou zaměstnanci jednoduše odkládat do sběrného boxu, který je umístěn v administrativní budově. Projekt naší společnosti také umožňuje ekologickou likvidaci objemného firemního elektroodpadu.

Cílem projektu Zelená firma je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrozařízení. Ta obsahují mnohé nebezpečné látky, jako je například rtuť, olovo, kadmium či brómované zpomalovače hoření, ale také velké množství recyklovatelných a znovu využitelných materiálů.

Iniciátorem projektu je společnost REMA Systém a.s., která zajišťuje organizaci sběru, třídění, recyklaci a nakládání s elektroodpadem v celé České republice.