Krankenversicherungen in arizona http://onlinepillen.ch/cialis/ Was sind einige verschreibungspflichtige Medikamente

+420 604 227 609
+420 603 587 581
business@cardcentrum.cz
card@cardcentrum.cz

Štěrboholská 44 - areál Tesla Karlín
102 00 Prague 10
Czech Republic

Další specifikace

výroba plastických karet

Materiál karet:

PVC laminované karty o tloušťce 0,76 mm jsou standardně vyráběny ze čtyř archů (sheetů). Dva o tloušťce 0,30 mm jsou použity pro potisk přední a zadní strany karty, další dva o tloušťce 0,10 mm jsou transparentní PVC fólie (tzv. overlay), které zajišťují odolnost barev proti otěru a vytvoří lesklý povrch karty. Dodáváme také karty s matným laminem, na kterém nejsou tolik viditelné různé škrábance a otisky. Některé druhy designů jsou s matným laminem velice zajímavé, ale nelze je personalizovat termopotiskem, ale pouze inkjetem nebo embossingem.

Dalšími druhy materiálu jsou:

 • Papírový kartón – pro dobíjecí a ostatní papírové karty se stíracím polem (možno dodat s černým jádrem tzv. Black Core proti prosvícení bodovým světlem pro zamezení defraudace).
 • ABS s lakovaným povrchem – pro telefonní karty s kontaktním čipem.
 • Polystyrén – pro dobíjecí kupóny s lakovaným povrchem (také s černým jádrem Black Core), ekologicky šetrný plast.
 • Polypropylén - v bílém nebo transparentním provedení s lakovaným povrchem, ekologicky šetrný plast.

Rozměry karet:

 • Tloušťka karet - 0,30, 0,50, 0,60, 0,76 (vyjímečně 0,40 mm)
 • Velikost karty (tolerance dle ISO 7810)
 • šířka minimálně 85,47 mm a maximálně 85,72 mm
 • výška minimálně 53,92 mm a maximálně 54,03 mm

Tisk:

 • Offset (Litho)
  Standardně používáme pro potisk škálu CMYK nebo přímé Pantone barvy, které jsou tisknuty technologií UV, takže ihned po potisku lze karty laminovat, vysekávat a personalizovat.
  Ofset je výhodný pro větší náklady karet od 10.000 kusů výše.
  Ostatní tiskové technologie, které používají pro schnutí barev vzdušnou oxidaci, lze použít až po několika dnech schnutí.
  Nižší kvalita potisku, ale značná úspora času na tiskovou přípravu a přípravu tiskového stroje, tedy velké snížením cen výroby karet.
 • Sítotisk - Silkscreen
  Pro potisk speciálních metalických barev např. zlatých a stříbrných karet a bílých nebo transparentních podpisových polí.
 • Digitální tisk
  Lze především tisknout od jednoho kusu tiskového archu (24 nebo 42 karet) a pro opakované výrobu není nutné archivovat filmy nebo kovolisty. Jedná se o moderní technologii, kterou naše společnost používá převážně pro výrobu malých nákladů karet od několika desítek kusů až do několika tisíců karet jednoho designu. Lze také tisknout sdružené archy, na kterých jsou designy karet pro několik zákazníků, což znamená úsporu času při náběhu zakázky a souběžné plnění několika zakázek najednou.

Magnetické pásky:

 • LoCo (hustota dat 300 Oe, nižší odolnost proti ovlivnění externími magnetickými zdroji), nejlevnější a nejrozšířenější typ karet
 • MeCo (hustost dat 2750 Oe, využívané pouze jako nový standard bankovních karet VISA a Mastercard)
 • HiCo (hustota dat 4000 Oe, vysoká odolnost proti ovlivnění externími magnetickými poli)

Podpisová pole:

Standardně tištěná sítotiskem (bílá, barevná nebo transparentní).

výroba plastických karet

Stírací (Scratch-Off) pole:

Speciální vrstva pro zakrytí tištěných údajů na kartě (převážně PIN kódy), používané především pro předplacené karty v oblasti telekomunikací, pro přístup na internet nebo pro účely loterie.

Hologramy:

Pro zabezpečení karet a jejich autentičnost se používají hologramy 2D/3D, samolepky nebo ražené Hot Stamping fólie, Cenově výhodné až od nákladu nejméně 10.000 ks karet a více.

Termpotisk:

Barevný (YMCKO s overlay fólií) nebo monochromatický tisk malých nákladů karet, tisk fotografií, číslování karet, dotisk čárových kódů a ostatní personalizace karet, ale pouze v rozlišení max. 300 DPI. Standardně se používá černá barva, ale lze použít různé typy barev - bílou, červenou, modrou, zelenou, žlutou, zlatou nebo stříbrnou.

Embossing:

 • reliéfní ražba vybraných znaků (jména, čísla, speciální znaky)
 • používáme české, slovenské a německé znaky
 • tipping karet - barevné zvýraznění vrcholů znaků (nejvíce používané barvy jsou černá, stříbrná a zlatá, lze však použít různé barevné odstíny jak lesklé tak matné)

Inject:

Inkoustový potisk dat, čísel a čárových kódů, a to především na papírové nebo lakované povrchy, na které nelze aplikovat termopotisk. Lze použít i pro tisk obrázků, ale v nižším rozlišení. Používá se především pro potisk dobíjecích kupónů nebo různých karet pro loterie. Výhodou je nízká cena, velká kapacita tisku (až 20.000 ks karet/hod).

Kódování:

Zajišťujeme kódování všech 3 stop u magnetických karet LoCo, MeCo, HiCo.

Hot-Stamping:

"Horká ražba" hologramů nebo ražby textů a loga pomocí speciálních metalických fólií, dále ražba bílých nebo transparentních podpisových polí a stíracích polí - scratch off fólie.